رکورد واردات تلفن همراه در ۱۷ ماه گذشته شکسته شد

  طبق اعلام سامانه‌ی ثبت تلفن همراه (رجیستری) واردات تلفن همراه در مردادماه به حدود ۹۰۰ هزار دستگاه رسیده است و این روند صعودی در ماه‌های آینده ادامه خواهد داشت.

  سامانه‌ی اطلاع‌رسانی ثبت تلفن همراه (رجیستری) اعلام کرد، رکورد واردات تجاری تلفن همراه در ۱۷ ماه گذشته شکسته شده و بخش عمده‌ی نیاز بازار از طریق واردات تجاری تأمین شده است. طبق اطلاعیه‌ی سامانه‌ی اطلاع‌رسانی همتا پس از ضابطه‌مندشدن واردات مسافری و اتصال سامانه‌ی گمرک به پلیس گذرنامه‌ی ناجا، در ماه‌های خرداد و تیر به ترتیب حدود ۳۵۰ هزار و ۵۳۰ هزار دستگاه تلفن همراه به‌صورت تجاری وارد کشور شده است؛ همچنین اقدامات تسهیل‌گرانه‌ی دولت جهت اعطای مجوز و افزایش چند برابری شرکت‌های واردکننده‌ی مجاز باعث شده تا میزان واردات تجاری تلفن همراه در ماه مرداد رشد چشمگیری داشته باشد و به حدود ۹۰۰ هزار دستگاه برسد. گفتنی است، این حجم از واردات تلفن همراه از ابتدای سال ۹۷ تاکنون بی‌سابقه بوده است.

  سامانه‌ی همتا همچنین اعلام کرد، در حال حاضر شرکت‌هایی که دارای کارت بازرگانی هستند، صرفا با تأییدیه‌ی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر توانمندی ارائه‌ی خدمات پس از فروش، قادر به ثبت سفارش و واردات تلفن همراه هستند و شرایط برای ورود تمامی افراد علاقه‌مند به این حوزه فراهم است.

  - زومیت 

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  مطالب منتخب

  بریده جراید

  فرم تماس

  تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک ۱۵، طبقه پنجم شرقی

  تلفن تماس: 88511721

  دورنگار: 88511721

  صندوق پستی: 1531745819

   ایمیل: info@iictoa.ir

  کليه حقوق اين سايت برای مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه