غرفه کاتالوگ شو فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران سبیت روسیه

  اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران در نظر دارد هیاتی راجهت بازدید از این نمایشگاه که از چهارم لغایت ششم تیر ماه سال جاری در مسكو برگزار می‌شود اعزام كند.
  همچنين امكان دیدار با سفیر و رایزن اقتصادی ایران در مسکو و نيز امكان حضور در غرفه کاتالوگ شو براي شركت‌كنندگان در اين سفر تجاري فراهم خواهد بود.

  بنابر برنامه تدوين شده توسط اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران كساني كه به اين نمايشگاه اعزام مي‌شوند از خدمات متنوعي از جمله امكان بازديد از نمايشگاه cebit، امكان حضور در همایش تجاری با اعضاء اتاق بازرگانی مسکو در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی ونيز امكان بازدید از صنایع و شرکت های معتبر در حوزه فناوری اطلاعات و خرده فروشی بهره مي‌برند.
   همچنين امكان دیدار با سفیر و رایزن اقتصادی ایران در مسکو و نيز امكان حضور در غرفه کاتالوگ شو براي شركت‌كنندگان در اين سفر تجاري فراهم خواهد بود.
  در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تخصیص غرفه و ثبت نام در این هیات تجاری مي‌توانيد با شماره تلفن 88848010 تماس حاصل كنيد.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  مطالب منتخب

  بریده جراید

  فرم تماس

  تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک ۱۵، طبقه پنجم شرقی

  تلفن تماس: 88511721

  دورنگار: 88511721

  صندوق پستی: 1531745819

   ایمیل: info@iictoa.ir

  کليه حقوق اين سايت برای مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران محفوظ می باشد.

  طراحی و توسعه : شرکت مهرارقام رایانه