بزرگ ترین مانع کسب وکارهای نوپا تعدد مجوزهاست

  وی با یادآوری نقش اتاق ایران در طول سال های گذشته در تسهیل امور کسب وکار، فاصلهٔ فعالان بخش فاوا و نوآوران این حوزه از اتاق را یکی از کاستی های پررنگ در این حیطه کاری عنوان کرد. وی با تبیین فعالیت انجام گرفته از سوی کمیسیون فناوری اطلاعات ارتباطات و اقتصاد رسانه توضیحاتی در مورد امکانات فراهم شده در منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان منطقه تخصصی فاوای کشور را به حاضران در جلسه ارائه داد.
  در ادامه جلسه حاضران با معرفی فعالیت های خود چالش ها و فرصت های حوزه کاری و انتظارات خود از اتاق ایران برای ارائه حمایت ها و معرفی امکانات خود را بیان کردند.
  سعید رسول اف، عضو کمیسیون و رئیس انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه با اشاره به ظرفیت بالای شرکت های نوپا و نوآور، تجمیع بسته مشورتی شامل مشکلات و راهبردهای پیشنهادی اتاق را برای ارائه به دولت و حاکمیت از سوی فعالان کسب وکار خواستار شد.
  در ادامه جلسه نمایندگان شرکت های نوپا، نوآور و دانش بنیان حاضر، بابیان موانع موجود، سه بخش مالیات، بیمه و تعدد مجوزها را از بزرگ ترین عوامل برای دوری کسب وکارهای نوپا از توسعه نظام مند عنوان کرده و خواستار کمک اتاق به حل این مشکلات شدند.
  امید هاشمی، نماینده معاونت کسب وکار اتاق تهران در این جلسه ضمن ارائه دستاوردها و پیشنهادهای اتاق تهران در عرصه حمایت از شرکت های نوپا و نوآور، آمادگی این اتاق در جهت برگزاری رویداد کسب وکارهای نوپا و نوآور را اعلام کرد.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  مطالب منتخب

  بریده جراید

  فرم تماس

  تماس با ما

  آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک ۱۵، طبقه پنجم شرقی

  تلفن تماس: 88511721

  دورنگار: 88511721

  صندوق پستی: 1531745819

   ایمیل: info@iictoa.ir